image image image image image image image
طرح های دخترانه
طرح های پسرانه
چاپ ژلاتینی
چاپ پازلی پارچه اي
گواهینامه ها
دستگاه ها
چاپ ترانسفر معمولی

درباره آرتسان

شرکت چاپ آرتسان در سال 1368 به همت و پشت کار آقای پرویز پوربابا شروع به فعالیت کرد.در سال 70 آشنایی با آقای عارف مازمان مدیر عامل شرکت آرتسان بعد از نشست ها و گرد همایی به عمل آمده نمایندگی این شرکت را دریافت کرده و شروع به کار کرد.
واژه آرتسان ازدو کلمه Art به معنای هنر و San که در زبان ترکی استانبولی معنای صنایع است و ترکیب این دو کلمه به معنای صنایع هنر می باشد.
عمده کارهای آرتسان ایران با خرید چاپ های حاضری از ترکیه آغاز گردید که از جمله این چاپ ها چاپ ترانسفر و برگردان رنگی و سیاه سفید،فلوک،کاغذی،پفکی،دیسکو.اکلیل،نگین متال و کریستال بوده که رفته رفته با سفارش اختصاصی مشتریان مواجه شد و تمام چاپ ها ابتدا در ترکیه چاپ وسپس در ایران با کیفیت عالی بر روی انواع پارچه اجرا و تحویل مشتری ارائه می گردد.
این شرکت در سال 80 چاپ ژلاتینی را وارد ایران کرده که امروزه در مدل ها و رنگ های مختلف در ضخامت ها ، ابعاد متفاوت و به صورت برجسته تقدیم مشتریان می گردد. در سال 81 چاپ ژلاتین سه بعدی که ابدائی از سکه بهار آزادی بوده است را برای اولین بار در ایران عرضه نمود.
هم اکنون آرتسان با بیش از یک ربع قرن کار خود را با 20 پرسنل مجرب ادامه میدهد و اکنون آرتسان مجهز به دستگاه های دیجیتال و دستگاه های حرارتی با تکنولوژی پیشرفته نموده و از سال 80 شروع به چاپ اجناس تبلیغاتی از جمله لیوان های حرارتی جادوئی،شبتاب،سمپلاس شده(مات)،بشقاب،کاشی،پازل،ام دی اف،پد ماوس ، بادکنک ، بالشت و بر روی انواع فلزات (طلا،نقره و استیل)،چاپ برجسته بر روی لیوان ،چاپ پازلی پارچه ای فلزی ،کارت ویزیت و خط کش وکارت تبریک سه بعدی و جدید ترین کار چاپ لیوان های کاغذی، چاپ برروی پرده های منازل،چاپ عکس عروس و داماد ر روی کارت عروسی، چاپ کارت های (باشگاهی،پرسنلی ،بانکی)، پیکسل روی سینه (بج ) و چاپ بر روی انواع چینی،لیوان و کاشی بدون کتینک.

  آرتسان در نمایشگاه های  چاپ و بسته بندی تهران شرکت نموده و دربهمن 84 مفتخر به دریافت تندیس بلورین گردید و هر ساله با ابداع های خود در نمایشگاه های چاپ و بسته بندی وتبلیغات تهران و شهرستان ها و با دریافت تندیس و لوح های برتر به افتخارات این شرکت اضافه می نمایند.
 هم اکنون آرتسان با نمایندگی های خود افتخارا ت خود را ادامه میدهد :

  • شیراز (خانم محمدی)
  • مشهد (آقای نعیمی)
  • یزد (آقای مهراب)
  • رشت (خانم میر بستانی )
  • گنبد(آقاي عامري)
  • تبریز(آقاي عبدالرزاق قصابي )
  • جزیره قشم (آقای آقا خانی )

هم اکنون شرکت چاپ آرتسان در ایران با مدیریت آقای پرویز پوربابا با شعار (مدیران دو نقش اساسی دارند ارزیابی و نوآوری به منظور رضایت مشتریان امروز نوآوری به منظور جلب رضایت مشتریان فردا به حرکت رو به رشد خود ادامه داده و خدمات جدیدتری را به مشتریانش عرضه می نماید .

ورود اعضاء

عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: